Open until midnight during Midnight Madness!

Jams-Multiple Flavors!
Jams-Multiple Flavors!
Jams-Multiple Flavors!
Jams-Multiple Flavors!
Jams-Multiple Flavors!
Jams-Multiple Flavors!
Jams-Multiple Flavors!
Jams-Multiple Flavors!
Jams-Multiple Flavors!
Jams-Multiple Flavors!

Jams-Multiple Flavors!

Vendor
Jills Jams
Regular price
$6.50
Sale price
$6.50
Unit price
per 

What is the difference between Jam & Jelly? Jelly is made from the juice only. It will be a smooth consistency without any fruit chunks or seeds. Jam is made from the entire fruit and will include chunks and seeds.